З днем працівника культури!

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Працівник культури, а саме викладач мистецької школи, яка його роль у житті та функціонуванні прифронтового міста, який його вклад у розвиток Харкова?

Професія викладача мистецької творчості особлива тим, що ті, хто прагнуть стати справжніми митцями, присвятити цьому життя, йдуть в мистецтво з раннього віку. Майбутні викладачі проходять нелегкий, але цікавий шлях творчого становлення. Це 8-9 років занять у позашкільному закладі відповідного спрямування, 4 роки коледжу та 5 років університету. Студенти набувають не просто професію, а покликання на все життя. І навіть після такої грунтовної підготовки не кожен стає справжнім фахівцем, успішним та досвідченим викладачем.

Всі ми знаємо, що Харків завжди вважався культурною столицею України. Нині це місто-герой, місто-фортеця, яке тримає щоденні удари ворога, але продовжує жити повноцінним життям, та всупереч усім складнощам воєнного стану підтримуює та  розвиває мережу закладів культури. І запорукою цього розвитку є віддана праця кожного працівника на своїй посаді. Викладачі в умовах дій стресових факторів залишаються у Харкові, продовжують сіяти добре та вічне не тільки професійно, але й з любов’ю до дітей, з любов’ю до свого рідного міста, з відчуттям того, що саме тут і саме зараз вони потрібні як ніколи. Адже кожен викладач розуміє, що для багатьох учнів заняття у школі це не тільки розвиток творчих здібностей, але ще й інструмент подолання емоційного напруження, можливість додаткового спілкування в умовах обмеженої соціалізації.

Не секрет, що мистецька творчість це шлях до ментального здоров’я та гармонії. Під час занять у школі учні перемикають увагу від тривожних новин про руйнації та вибухи, концентруються на творчому процесі, розвивають фантазію, а головне можуть вивільнити свої хвилювання та страхи. Мистецька творчість допомагає нам проживати позитивні емоції, відчувати життя яскравіше та глибше. Не випадково мер Харкова Ігор Терехов нещодавно в одному із своїх інтерв’ю підняв питання щодо метального здоров’я харків’ян. Він зауважив на тому, що запорукою гарного емоційного стану повинно бути певне емоційне розвантаження. Так в цьому році до школи прийшли декілька дорослих вступників, які своє рішення навчатися у школі мистецтв мотивували саме бажанням за допомогою мистецтва знайти шлях до внутрішньої гармонії.

Тож мистецька школа це не тільки гамми, етюди, виставки, академічні концерти та контрольні перегляди. Наш заклад невід’ємна культурно-освітня складова життя великого прифронтового міста!

Тож, вітаємо зі святом всіх працівників Дитячої школи мистецтв №7,  а також всіх тих, хто присвятив себе цій благородній справі!

3 коментарі до “З днем працівника культури!”

  1. Вітаю зі святом всіх працівників Дитячої школи.
    Я являюся одним із дорослих вступників.Щиро вдячна керівництву та викладачам мистецької школи , за те що маю можливість щодня повертати рівновагу та внутрішню гармонію завдяки музиці.
    В цій школі навчається мій молодший син , який в захваті від теплого відношення викладачів.
    Окрема вдячність керівнику – Татьяні Володимирівні, яка змогла в цей складний час, не тільки втримати колектив, а й залучити до роботи молодих та перспективних викладачів .
    Низький вам уклін дорогенькі. . Бережіть себе.

  2. Вітаємо весь колектив школи мистецтв!
    Дуже вдячні, що в такий складний час не полишаєте своєї роботи та вкладаєте душу в розвиток, життя, дитинство наших дітей!
    Бажаємо Вам творчої наснаги та миру, а також гарних виступів Ваших учнів!

  3. Вітаємо наші любі ВИКЛАДАЧ зі святомІ!!!
    Від щирого серця бажаю творчого натхнення, міцного здоров’я та мирного неба!!!!
    Хочу сказати велике ДЯКУЮ за Вашу роботу!!!Свою донечку я привела до школи мистецтв 7 у 2022 році.В тих складних умовах викладачам вдалось не тільки з легкістю прищепити любов до музики, а й бути психологами для наших наляканих дітей!!!
    Тетяна Володимирівна змогла не тільки навчити грі на фортепіано ОНЛАЙН, а й стати справжнім другом і наставником у світі музики!
    Завдяки Ірині Анатоліївні учні знаходячись у всих кутках планети співали у хорі, а нотна грамота здавалась взагалі не складною , а дуже цікавою!!!
    Грамотно підібрані пісні Єлизаветою Андріївною завжди надихали!
    Війна триває…, а колектив школи мистецтв номер 7 роблять величезний вклад в кожну Харківську дитину і навіть родину!!!
    Війна мине , а знання і любов до мистецтва залишаться на завжди!!!Величезне Дякуємо Всим ВИКЛАДАЧАМ за Вашу працю!!!!Зі святом!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *